Členové AS FIT 2013-2016

Předseda AS FIT: Prof. Ing. Lukáš Sekanina, Ph.D.
1. místopředseda AS FIT: Ing. Petr Lampa
2. místopředseda AS FIT: Karel Beneš (od 26.5.2015)

Komora akademických pracovníků

Předseda komory: Ing. Petr Lampa
1. Doc. Dr. Ing. Jan Černocký cernocky@fit.vutbr.cz
2. Doc. Dr. Ing. Otto Fučík fucik@fit.vutbr.cz
3. Doc. Ing. Adam Herout, Ph.D. herout@fit.vutbr.cz
4. Doc. Dr. Ing. Dušan Kolář kolar@fit.vutbr.cz
5. Doc. Ing. Zdeněk Kotásek, CSc. kotasek@fit.vutbr.cz
6. Ing. Petr Lampa lampa@fit.vutbr.cz
7. Prof. RNDr. Alexander Meduna, CSc. meduna@fit.vutbr.cz
8. Prof. Ing. Lukáš Sekanina, Ph.D. sekanina@fit.vutbr.cz

Studentská komora

Předseda komory:  Ing. Karel Koranda (do 2015)
Karel Beneš (od 26.5.2015)

Zástupci magisterského a bakalářského studia

1. Karel Beneš 3.r. BIT (2013) xbenes20@stud.fit.vutbr.cz
2. Bc. Radek Hranický 2.r. MSK (2013) xhrani00@stud.fit.vutbr.cz
3. Bc. Filip Kešner 2.r. MBI (2013) xkesne00@stud.fit.vutbr.cz
4. Bc. Radek Lát 3.r. MSK (2013) xlatra00@stud.fit.vutbr.cz (do 2014)
4. Tomáš Pilný 4.r. BIT (2014) xpilny03@stud.fit.vutbr.cz (od 2014 do 2015)
4. Jan Trčka 4.r. BIT (2015) xtrcka07@stud.fit.vutbr.cz (od 27.10.2015)

Zástupci doktorského studia

5. Ing. Karel Koranda 1r. DVI4 (2013) ikoranda@fit.vutbr.cz (do 2015)
5. Ing. Jakub Sochor 1r. DVI4 (2015) isochor@fit.vutbr.cz (od 2015)

Zástupci FIT v AS VUT (2014-2017)

Komora akademických pracovníků

Doc. Dr. Ing. Petr Hanáček hanacek@fit.vutbr.cz
Doc. Ing. Jiří Kunovský, CSc. kunovsky@fit.vutbr.cz

Studentská komora

Bc. Václav Hummel 1.r. MIT (2014) xhumme00@stud.fit.vutbr.cz

Vaše IPv4 adresa: 54.80.137.168
Přepnout na IPv6 spojení

DNSSEC [dnssec]