Homecoming 2016

FIT VUT v Brně, Božetěchova 2, 612 00 Brno, CZ
kulturní akce, událost

Naše Fakulta informačních technologií VUT v Brně připravuje pro své absolventy akci Homecoming 2016 -- Život na FIT, která se uskuteční v úterý 20. 9. 2016 od 16:15 v areálu fakulty na ulici Božetěchova 2. Cílem akce je zprostředkování setkání studentů, akademiků a absolventů, přiblížení života na fakultě a diskuze o možnostech spolupráce.

Po oficiálním zahájení akce bude následovat volný program, v rámci něhož bude nabídnuta možnost prohlídky historických sklepů, muzea výpočetní techniky a laboratoří a bude i příležitost pro setkání s učiteli i spolužáky. V průběhu konání akce bude zajištěno drobné občerstvení a večer kulturní program.

Program:

• 16:15 Přivítání absolventů
  • 16:15 až 21:30 Posezení v příjemném prostředí
  • 16:15 až 19:00 Prohlídka FIT
    • Sklepení a historie FIT
    • Laboratoře a Výsledky vědy a výzkumu na FIT
    • Muzeum výpočetní techniky
  • 19:00 až 21:30 Koncert RockMood

A co bude na Prohlídce FIT k vidění? Všechno toto!

Vyplněním tohoto dotazníku do 15. září 2016 nám nejen pomůžete lépe akci připravit podle počtu účastníků, ale také se dozvíte více o připravovaném programu a akci jako takové. Děkujeme.

Budeme rádi, když vyjádříte svou účast také na Facebooku.

Partnery akce jsou: