Kruhy na FIT

FIT VUT v Brně 17.9.2018 - 3.5.2019

Oživujeme kruhy!

Pro generaci našich tatínků a maminek byla základní jednotka na vysoké škole kruh - skupina lidí, často sestavená podle abecedy, která spolu měla přednášky, cvičení a labiny, ale také spolu často pořádala bečky, výlety a další velmi akademické aktivity. Na FITu se nám díky volitelnosti kurzů, automatizovaným zápisům na všechno a všemocnému informačnímu systému kruhová pospolitost trochu vytratila, proto se ji pokoušíme oživit: prváci se v projektových skupinách vytvořených pro IDA mohou registrovat a dostanou svého kruhového učitele, který se jim bude věnovat.

Co to studentům přináší?

• budeš mít svůj kruh, svého akademika jako vedoucího kruhu
  • v kruhu budeš mít nové kamarády
  • získáš informace o fakultě z první ruky
  • můžeš řešit své studijní problémy
  • získáš odpovědi na své otázky

Registrace a první setkání
Pokud jste tak ještě s týmem v IDA neučinili, registrujte se v předmětu IDA na volný termín v Kruhové konzultace ke studiu a v nejbližším termínu setkání kruhu se dostavte.

Vaše IPv4 adresa: 54.167.95.51