IT a bezpecnost - seminár pro studenty SS 2018

FIT VUT v Brne 8.9.2018 - 30.4.2019

Fakulta informacních technologií VUT v Brne porádá kurz "IT a bezpecnost" pro studenty stredních skol se zájmem o informacní technologie a bezpecnost. Kurz je slozen z 6-ti praktických semináru zamerených na bezpecnost v IT v ruzných oblastech:

• Bezpecnost pocítacových a vestavených systému
  • Bezpecnost pocítacových sítí
  • Bezpecnost webových aplikací
  • Analýza zvuku v bezpecnostních aplikacích
  • Bezpecnost cloudu a výpocetních center
  • Biometrie

Úcastníci se prakticky seznámí s tvorbou chatovací aplikace vyuzívající cloudová resení, analýzou audio záznamu mobilního hovoru, nebezpecím nabourání se do Bluetooth komunikace, beznými útoky na WiFi sít a vhodná opatrení, zabezpecením webové aplikace nebo biometrickými postupy dnes zcela beznými (snímání otisku prstu), moderními (snímání sítnice oka) nebo zcela prelomovými (snímání 3D modelu obliceje). Více informací naleznete v letáku ke kurzu.

Kurz bude probíhat jednou za mesíc ve ctvrtek 14:30-16:20 v pocítacových laboratorích N204/205 a bude realizován pro 4 studentské skupiny. Konkrétní termíny semináru jednotlivých skupin a dalsí organizacní informace jsou v letáku ke kurzu

Registrace na skolní rok 2018/2019 jiz bezí. Cena kurzu nyní 1.500,- Kc.

Prípadné dotazy piste p. Necasové.

Your IPv4 address: 18.212.239.56
Switch to https