Kruhy na FIT

FIT VUT v Brne 17.9.2018 - 3.5.2019

Ozivujeme kruhy!

Pro generaci nasich tatínku a maminek byla základní jednotka na vysoké skole kruh - skupina lidí, casto sestavená podle abecedy, která spolu mela prednásky, cvicení a labiny, ale také spolu casto porádala becky, výlety a dalsí velmi akademické aktivity. Na FITu se nám díky volitelnosti kurzu, automatizovaným zápisum na vsechno a vsemocnému informacnímu systému kruhová pospolitost trochu vytratila, proto se ji pokousíme ozivit: prváci se v projektových skupinách vytvorených pro IDA mohou registrovat a dostanou svého kruhového ucitele, který se jim bude venovat.

Co to studentum prinásí?

• budes mít svuj kruh, svého akademika jako vedoucího kruhu
  • v kruhu budes mít nové kamarády
  • získás informace o fakulte z první ruky
  • muzes resit své studijní problémy
  • získás odpovedi na své otázky

Registrace a první setkání
Pokud jste tak jeste s týmem v IDA neucinili, registrujte se v predmetu IDA na volný termín v Kruhové konzultace ke studiu a v nejblizsím termínu setkání kruhu se dostavte.

Your IPv4 address: 34.230.84.215
Switch to https