Event Details

seminar
Access
free

Chceš se dozvědět něco o Clean Code, Test Driven Developmentu, Refactoringu, SOLID principech nebo Objektově Orientovaném návrhu?

Chceš vědět, proč se po práci na nějakém školním projektu většina lidí těší na nový projekt, a pak jsou z něj postupem času otráveni? Chceš vědět, kde se bere "hovnokód"?

Připravili jsme si školení na clean code, které proběhne ve středu 28. 11. 2018 od 18:00 do 19:50 v posluchárně D105, kde se pokusíme všechny tyto věci vysvětlit a ukázat, jak je používáme u nás v ARTINu a jak ti mohou usnadnit život nejen na škole, ale hlavně i v budoucí práci.

Můžeš se těšit na zábavnou přednášku se spoustou zajímavých a vtipných příkladů. Můžeme ti zaručit, že se nudit nebudeš :-).