Expandér OpenCL inkluzí

Autoři:Polok Lukáš
Typ:software
Vznik:2016
Licence:vyžadována - zdarma
Soubory: 
+Typ Jméno Název Vel. Poslední změna
iconExpandCLIncludes_distro.zip2,2 MB2017-03-27 12:06:04
^ Vybrat vše
S vybranými:
Klíčová slova:OpenCL, GPGPU, kernel, preprocessor, compiler
Popis:
Už od prvních verzí OpenCL je možné používat #include direktivu v zdrojových kódech kernelů. Byť je to dobrý způsob jak eliminovat opakování kódu, také je těžší distribuovat výslednou aplikaci. Tento nástroj vykoná částečný preprocessing daného kernelu a expanduje inkludované soubory. Také umožňuje (volitelně) přidat #line direktivy takže v případě chyb při překladu kternelu je řádka a název v původním zdrojovém souboru ve výpisu chyb hlášena správně.

Dále je připojeno pravidlo pro překlad pro Visual Studio. Toto pravidlo spolupracuje s File-to-header a zabalí výsledný kernel do hlavičkového souboru který může být přeložen spolu s aplikací a zdrojový soubor kernelu tak není nutné distribuovat vůbec. Toto pravidlo se používá vytvořením dalšího Visual Studio projektu na kterém hlavní projekt závisí, aby bylo vynuceno správné pořadí překladu (jinak je možné že se sice hlavičkové soubory kernelů přegenerují, ale C++ zdrojové kódy které je inkludují by již nemusely být přeloženy).

Umístění:
http://www.fit.vutbr.cz/~ipolok/prods.php?file=%2Fproduct%2F526%2FExpandCLIncludes_distro.zip&id=526&notitle=1
Výzkumné skupiny:
Pracoviště:
Licenční podmínky:
Copyright 2016 Lukas Polok.

Permission is hereby granted, free of charge, to any person obtaining a copy of this software and associated documentation files (the "Software"), to deal in the Software without restriction, including without limitation the rights to use, copy, modify, merge, publish, distribute, sublicense, and/or sell copies of the Software, and to permit persons to whom the Software is furnished to do so, subject to the following conditions:
The above copyright notice and this permission notice shall be included in all copies or substantial portions of the Software.

THE SOFTWARE IS PROVIDED "AS IS", WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND, EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO THE WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NONINFRINGEMENT. IN NO EVENT SHALL THE AUTHORS OR COPYRIGHT HOLDERS BE LIABLE FOR ANY CLAIM, DAMAGES OR OTHER LIABILITY, WHETHER IN AN ACTION OF CONTRACT, TORT OR OTHERWISE, ARISING FROM, OUT OF OR IN CONNECTION WITH THE SOFTWARE OR THE USE OR OTHER DEALINGS IN THE SOFTWARE.

Vaše IPv4 adresa: 3.81.28.94
Přepnout na https