Program: EI-MGR-5, magisterský, 5-letý

Obor: Výpočetní technika a informatika - VTI (Ing.)

Akademický rok: 2004/2005

Stupeň 1, ročník 1, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
FY14P4Fyzika 1 (*)ZkŠtrunc MarianFEI
LAGP4Lineární algebra a geometrie (*)ZkHavel VáclavFEKT
MA17P7Matematická analýza 1 (*)ZkBayer JaroslavFEI
MA18P8Matematická analýza 1 (*)ZkBayer JaroslavFEKT
IPUP4Užití počítačů (*)KlZáKunovský JiříFIT
PP1P4Programování a užití počítačů 1 (*)KlZáProvazník IvoFEKT
TDEP5Technická dokumentace a CAD (*)ZkProcházka PavelFEKT
ZEL3P3Základy elektrotechniky (*)ZkOndrůšek ČestmírFEKT
ZEL4P4Základy elektrotechniky (*)KlZáOndrůšek ČestmírFEI

Stupeň 1, ročník 1, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
AGRP4Algebra a grafy (*)ZkBaštinec JaromírFEKT
APRP5Algoritmy a programování (*)ZkKreslíková JitkaFIT
FI2P5Fyzika 2 (*)ZkHruška PavelFEKT
M2I8P8Matematika 2 (*)ZkKrupková VlastaFEKT
PROP2Programovací seminář (*)KlZáKreslíková JitkaFIT
TOIP8Teorie obvodů (*)ZkMurina MilanFEKT

Stupeň 1, ročník 2, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
FI3P4Fyzika 3 (pro informatiku) (ukončen)ZáZkHruška PavelFEI
LOSP5Logické systémy (ukončen)ZkEysselt MilošFIT
OS1P5Operační systémy 1 (ukončen)ZkPeringer PetrFIT
SXCP7Systémy, procesy, signály (ukončen)ZáZkJan JiříFEKT

Stupeň 1, ročník 2, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
ADSP7Algoritmy a datové struktury (ukončen)ZkHonzík Jan M.FIT
ESYP7Elektronické součástky (ukončen)ZáZkBrzobohatý JaromírFEKT
PPSP5Projektování programových systémů (ukončen)ZkZendulka JaroslavFIT

Stupeň 2, ročník 1, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
CIOP6Číslicové a impulsové obvodyZkSchwarz JosefFIT
DSIP6Databázové systémy a návrh databázíZáZkZendulka JaroslavFIT
TI1P6Teoretická informatika 1ZáZkČeška MilanFIT
VPOP6Výstavba počítačůZáZkDrábek VladimírFIT

Stupeň 2, ročník 1, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
PRJP6Programovací jazykyZáZkHruška TomášFIT
ZAPP6Základy překladačůZkMeduna AlexanderFIT
ZPGP6Základy počítačové grafikyZkKršek PřemyslFIT
CPPV5Jazyk CZkPeringer PetrFIT

Stupeň 2, ročník 2, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
MSIP6Modelování a simulaceZáZkRábová ZdeňkaFIT
PI1P0Ročníkový projekt 1/2Rábová ZdeňkaFIT
VSLP6Vyčíslitelnost a složitostZáZkJanoušek VladimírFIT
CZSV6Číslicové zpracování signálůZkFučík OttoFIT
FLPV6Funkcionální a logické programováníZkKolář DušanFIT
GURV5Grafická uživatelská rozhraníZkLampa PetrFIT
NCSV6Moderní návrh číslicových systémůZkFučík OttoFIT
PZ2V6Periferní zařízení 2ZkKotásek ZdeněkFIT
SCSV6Styk člověk - strojZkZemčík PavelFIT

Stupeň 2, ročník 2, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
PDTP6Přenos dat a počítačové sítěZkŠvéda MiroslavFIT
P2XP6Ročníkový projekt 2/2 (*)KlZáEysselt MilošFIT
PI2P4Ročníkový projekt 2/2KlZáRábová ZdeňkaFIT
UINP6Umělá inteligenceZkZbořil František V.FIT
AMCV6Aplikované mikropočítačeZkSchwarz JosefFIT
APPV6Moderní aplikace počítačůZkKunovský JiříFIT
BKRV6Bezpečnost a kryptografieZkHanáček PetrFIT
CZRV6Číslicové zpracování řečiZkČernocký JanFIT
DIAV6Diagnostika a bezpečné systémyZkDrábek VladimírFIT
EVAV6Aplikované evoluční algoritmyZkSchwarz JosefFIT
MUMV6MultimédiaZkZemčík PavelFIT
OMPV6Objektově orientované modelování a prototypováníZkJanoušek VladimírFIT
OS2V6Operační systémy 2ZkLampa PetrFIT
POGV7Počítačová grafikaZkZemčík PavelFIT
PPPV5Praktické paralelní programování (*)ZkDvořák VáclavFIT
RPSV6Řízení projektů systémů založených na počítačíchZkKreslíková JitkaFIT

Stupeň 2, ročník 3, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
ARPP6Architektury počítačůZáZkDvořák VáclavFIT
PDAP6Paralelní a distribuované algoritmyZáZkHanáček PetrFIT
PI3P3Semestrální projektKlZáRábová ZdeňkaFIT
GMPV6Grafické procesoryZáZkDrábek VladimírFIT
INSV6Informační systémyZáZkHruška TomášFIT
INXV8Informační systémy (*)ZkHruška TomášFIT
KPAV6Komunikace v počítačových aplikacíchZkŠvéda MiroslavFIT
NEUV6Neuronové sítěZkZbořil František V.FIT
PSIV6Počítačové sítě a komunikační protokolyZkŠvéda MiroslavFIT

Stupeň 2, ročník 3, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
DPIP10Diplomový projektRábová ZdeňkaFIT
PRDV6Postrelační databázeZkKolář DušanFIT
PTPV6Personální počítače, technická péčeZkKotásek ZdeněkFIT
SOPV6Systémy odolné proti poruchámZáZkDrábek VladimírFIT

Libovolný ročník, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
DEJPVH3Dějiny (*)Klapetek MilanCEVAPO
ENVPVH3Evropa mezi náboženstvím a vědou (*)Klapetek MilanCEVAPO
FIKPVH3Filozofie a kultura (*)Klapetek MilanCEVAPO
FIK2PVH2Filozofie a kultura (*)Klapetek MilanCEVAPO
FITPVH3Dějiny a filozofie techniky (*)Klapetek MilanCEVAPO
PRMPVH3Právní minimum (*)Klapetek MilanCEVAPO
RETPVH3Rétorika (*)Klapetek MilanCEVAPO
RYCPVH3Rychločtení: zvyšování rychlosti čtení a chápání textu (*)Klapetek MilanCEVAPO
SEMPVH3Sebevláda, sebepoznání, motivace (*)Hons ZdeněkCEVAPO
TMAPVH3Timemanagement (*)Hons ZdeněkCEVAPO
JA1PVJ5Angličtina: přípravný kurs pro mezinárodní zkoušku CFC 1/2 (*)Matoušková JanaFEKT
JA2PVJ3Angličtina: efektivní čtení anglických textů 1/2Borecká MarcelaFEKT
JA3PVJ3Angličtina: konverzace 1/2Froehling Kenneth A.FEKT
JA4PVJ3Obchodní angličtina 1/2Malíková DagmarFEKT
JA7PVJ3Angličtina: nácvik poslechu 1/2 (*)Trávníček JaroslavFEKT
JA9PVJ3Kurs profesní angličtiny pro elektroinženýrství a informatiku 1/2Neuwirthová LudmilaFEKT
JH2PVJ3Kurs angličtiny pro mírně pokročilé studenty 1/2Žouželková Bartošová MarieFEKT
JH24PVJ0Kurs angličtiny pro mírně pokročilé studenty 1/2 (*)Žouželková Bartošová MarieFEKT
JH3ZPVJ3Kurs angličtiny pro středně pokročilé 2/2 (*)ZáZkMatoušková JanaFEKT
JH34PVJ0Kurs angličtiny pro středně pokročilé studenty 1/2 (*)Matoušková JanaFEKT
JH3PVJ3Kurs angličtiny pro středně pokročilé studenty 1/2Matoušková JanaFEKT
JH4PVJ3Angličtina pro pokročilé studenty 1/2Froehling Kenneth A.FEKT
JN1PVJ3Němčina pro začátečníky: Grundkurs 1/2Baumgartner LadislavFEKT
JN2PVJ3Němčina pro mírně pokročilé: Mittelstufe 1/2Baumgartner LadislavFEKT
JN3PVJ3Němčina pro středně pokročilé: Fortgeschrittene 1/2 (*)Baumgartner LadislavFEKT
JN5PVJ3Němčina, nadstavbový kurs: Aufbaukurs 1/2 (*)Baumgartner LadislavFEKT
JN6PVJ4Přípravný kurs (1) pro všeobecnou státní zkoušku z němčiny: Staatsexamen 1/2 (*)Zavřelová DanušeFEKT
JN7PVJ5Přípravný kurs (2) pro všeobecnou státní zkoušku z němčiny: Staatsexamen 1/2 (*)Zavřelová DanušeFEKT
JN8PVJ3Odborná němčina 1/2 (*)Baumgartner LadislavFEKT
JR1PVJ3Ruština pro začátečníky 1/2Baumgartnerová AlenaFEKT
JR2PVJ3Ruština pro mírně pokročilé 1/2 (*)Baumgartnerová AlenaFEKT
JS1PVJ3Španělština pro začátečníky 1/2Borecká MarcelaFEKT
JS2PVJ3Španělština pro mírně pokročilé 1/2 (*)Borecká MarcelaFEKT
PMSPVM5Pravděpodobnost a statistika (*)ZkFajmon BřetislavFEKT
SENPVM6Matematická statistika a ekonometrieZkZapletal JosefFEKT
APSV6Architektury programových systémů (*)ZkHonzík Jan M.FIT
CPPV5Jazyk CZkPeringer PetrFIT
EPOD2Etika podnikání (*)Pálková HelenaFEKT
TELD1Tělesná výchovaTománková KarlaCESA
TEVD1Tělesná výchova (doporučená) (*)Tománková KarlaCESA
ZPXD5Zahraniční odborná praxeDrábek VladimírFIT

Libovolný ročník, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
DEJPVH3Dějiny (*)Klapetek MilanCEVAPO
ENVPVH3Evropa mezi náboženstvím a vědou (*)Klapetek MilanCEVAPO
FIKPVH3Filozofie a kultura (*)Klapetek MilanCEVAPO
FITPVH3Dějiny a filozofie techniky (*)Klapetek MilanCEVAPO
RYCPVH3Rychločtení: zvyšování rychlosti čtení a chápání textu (*)Klapetek MilanCEVAPO
SEMPVH3Sebevláda, sebepoznání, motivace (*)Hons ZdeněkCEVAPO
TMAPVH3Timemanagement (*)Hons ZdeněkCEVAPO
JA1PVJ5Angličtina: přípravný kurs pro mezinárodní zkoušku CFC 2/2 (*)ZáZkMatoušková JanaFEKT
JA2PVJ3Angličtina: efektivní čtení anglických textů 2/2ZáZkBorecká MarcelaFEKT
JA3PVJ3Angličtina: konverzace 2/2ZáZkFroehling Kenneth A.FEKT
JA4PVJ3Obchodní angličtina 2/2ZáZkMalíková DagmarFEKT
JA7PVJ3Angličtina: nácvik poslechu 2/2 (*)ZáZkTrávníček JaroslavFEKT
JA9PVJ3Kurs profesní angličtiny pro elektroinženýrství a informatiku 2/2ZáZkNeuwirthová LudmilaFEKT
JH2PVJ3Kurs angličtiny pro mírně pokročilé studenty 2/2ZáZkŽouželková Bartošová MarieFEKT
JH24PVJ4Kurs angličtiny pro mírně pokročilé studenty 2/2 (*)ZáZkMalíková DagmarFEKT
JH3PVJ3Kurs angličtiny pro středně pokročilé studenty 2/2ZáZkMatoušková JanaFEKT
JH34PVJ4Kurs angličtiny pro středně pokročilé studenty 2/2 (*)ZáZkMatoušková JanaFEKT
JH4PVJ3Angličtina pro pokročilé studenty 2/2ZáZkFroehling Kenneth A.FEKT
JN1PVJ3Němčina pro začátečníky: Grundkurs 2/2ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JN2PVJ3Němčina pro mírně pokročilé: Mittelstufe 2/2ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JN3PVJ3Němčina pro středně pokročilé: Fortgeschrittene 2/2 (*)ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JN5PVJ3Němčina, nadstavbový kurs: Aufbaukurs 2/2 (*)ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JN6PVJ4Přípravný kurs (1) pro všeobecnou státní zkoušku z němčiny: Staatsexamen 1/2 (*)Zavřelová DanušeFEKT
JN7PVJ5Přípravný kurs (2) pro všeobecnou státní zkoušku z němčiny: Staatsexamen 2/2 (*)ZáZkZavřelová DanušeFEKT
JN8PVJ3Odborná němčina 2/2 (*)ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JR1PVJ3Ruština pro začátečníky 2/2ZáZkBaumgartnerová AlenaFEKT
JR2PVJ3Ruština pro mírně pokročilé 2/2 (*)ZáZkBaumgartnerová AlenaFEKT
JS1PVJ3Španělština pro začátečníky 2/2ZáZkBorecká MarcelaFEKT
JS2PVJ3Španělština pro mírně pokročilé 2/2 (*)ZáZkBorecká MarcelaFEKT
MNMPVM6Moderní numerické metody (*)ZkBaštinec JaromírFIT
TI2PVM6Teoretická informatika 2ZkČeška MilanFIT
GISV4Geografické informační systémyZkHrubý MartinFIT
GIXV6Geografické informační systémy (*)ZkFIT
ITWV5Tvorba webových stránekKlZáBurget RadekFIT
EPOD2Etika podnikání (*)Pálková HelenaFEKT
IFSD2Fyzikální seminář (*)Hradilová EvaFEKT
TEVD1Tělesná výchova (doporučená) (*)Tománková KarlaCESA
TELD1Tělesná výchovaTománková KarlaCESA
ZPXD5Zahraniční odborná praxeDrábek VladimírFIT
Legenda:
(*):Předmět není v akademickém roce 2004/2005 otevřen
Ukon:Způsob zakončení předmětu: Zk - zkouška, Za - zápočet, Klz - klas. zápočet, Kol - Kolokvium
Pov:P - povinný, PV - povinně volitelný, D - doporučený, V - volitelný

Skupiny povinně volitelných předmětů

ZkrMin. předmětůMax. předmětůMin.kredPřes jakoPředmětyNázev
PVH142DDEJ, ENV, FIK, FIK2, FIT, PRM, RET, RYC, SEM, TMAHumanitní předmět VTI
PVJ148DJA1, JA2, JA3, JA4, JA7, JA9, JH2, JH24, JH3, JH34, JH3Z, JH4, JN1, JN2, JN3, JN5, JN6, JN7, JN8, JR1, JR2, JS1, JS2Jazyk
PVM144VMNM, PMS, SEN, TI2Matematický předmět 2. stupně
Pokud je povoleno zapsat si více předmětů skupiny PV než je požadované minimum, pak úspěšně absolvované předměty, které překročí Min. předmětů (resp. Min.kred, pokud není 0) skupiny PV, budou studentovi zařazeny jako předměty povinnosti Přes jako.

Vaše IPv4 adresa: 54.224.91.246
Přepnout na IPv6 spojení

DNSSEC [dnssec]