Program: EI-MGR-5, magisterský, 5-letý

Obor: Výpočetní technika a informatika - VTI (Ing.)

Akademický rok: 2005/2006

Stupeň 2, ročník 4, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
DPIP10Diplomový projektRábová ZdeňkaFIT

Stupeň 1, ročník 1, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
FY14P4Fyzika 1 (ukončen)ZkŠtrunc MarianFEI
LAGP4Lineární algebra a geometrie (ukončen)ZkHavel VáclavFEKT
MA17P7Matematická analýza 1 (ukončen)ZkBayer JaroslavFEI
IPUP4Užití počítačů (ukončen)KlZáKunovský JiříFIT
TDEP5Technická dokumentace a CAD (ukončen)ZkProcházka PavelFEKT
ZEL3P3Základy elektrotechniky (ukončen)ZkOndrůšek ČestmírFEKT

Stupeň 1, ročník 1, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
AGRP4Algebra a grafy (ukončen)ZkBaštinec JaromírFEKT
APRP5Algoritmy a programování (ukončen)ZkKreslíková JitkaFIT
FI2P5Fyzika 2 (ukončen)ZkHruška PavelFEKT
M2I8P8Matematika 2 (ukončen)ZkKrupková VlastaFEKT
PROP2Programovací seminář (ukončen)KlZáKreslíková JitkaFIT
TOIP8Teorie obvodů (ukončen)ZkMurina MilanFEKT
IFSV2Fyzikální seminář (*)Hradilová EvaFEKT

Stupeň 1, ročník 2, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
FI3P4Fyzika 3 (pro informatiku) (ukončen)ZáZkHruška PavelFEI
LOSP5Logické systémy (ukončen)ZkEysselt MilošFIT
OS1P5Operační systémy 1 (ukončen)ZkPeringer PetrFIT
SXCP7Systémy, procesy, signály (ukončen)ZáZkJan JiříFEKT

Stupeň 1, ročník 2, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
ADSP7Algoritmy a datové struktury (ukončen)ZkHonzík Jan M.FIT
CESOP7Elektronické součástky (ukončen)ZkBoušek JaroslavFEKT
PPSP5Projektování programových systémů (ukončen)ZkZendulka JaroslavFIT

Stupeň 2, ročník 1, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
CIOP6Číslicové a impulsové obvody (ukončen)ZkSchwarz JosefFIT
DSIP6Databázové systémy a návrh databází (ukončen)ZáZkZendulka JaroslavFIT
TI1P6Teoretická informatika 1 (ukončen)ZáZkČeška MilanFIT
ZPGP6Základy počítačové grafiky (ukončen)ZkKršek PřemyslFIT
APSV6Architektury programových systémů (*)ZkHonzík Jan M.FIT

Stupeň 2, ročník 1, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
PRJP6Programovací jazyky (ukončen)ZáZkHruška TomášFIT
VPOP6Výstavba počítačů (ukončen)ZáZkDrábek VladimírFIT
ZAPP6Základy překladačů (ukončen)ZkMeduna AlexanderFIT

Stupeň 2, ročník 2, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
MSIP6Modelování a simulaceZáZkRábová ZdeňkaFIT
PI1P0Ročníkový projekt 1/2Rábová ZdeňkaFIT
VSLP6Vyčíslitelnost a složitostZáZkJanoušek VladimírFIT
SENPVM6Matematická statistika a ekonometrie (*)ZkZapletal JosefFEKT
INSV6Informační systémyZáZkHruška TomášFIT
PZ2V6Periferní zařízení 2ZkKotásek ZdeněkFIT

Stupeň 2, ročník 2, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
PDTP6Přenos dat a počítačové sítěZkŠvéda MiroslavFIT
PI2P4Ročníkový projekt 2/2KlZáRábová ZdeňkaFIT
P2XP6Ročníkový projekt 2/2 (*)KlZáEysselt MilošFIT
UINP6Umělá inteligenceZkZbořil František V.FIT
PTPV6Personální počítače, technická péčeZkKotásek ZdeněkFIT

Stupeň 2, ročník 3, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
ARPP6Architektury počítačůZáZkDvořák VáclavFIT
PDAP6Paralelní a distribuované algoritmyZáZkHanáček PetrFIT
PI3P3Semestrální projektKlZáRábová ZdeňkaFIT
CPPV5Jazyk CZkPeringer PetrFIT
CZSV6Číslicové zpracování signálůZáZkFučík OttoFIT
GMPV6Grafické procesoryZáZkDrábek VladimírFIT
GURV5Grafická uživatelská rozhraníZkLampa PetrFIT
NCSV6Moderní návrh číslicových systémůZáZkFučík OttoFIT
NEUV6Neuronové sítěZkZbořil František V.FIT
PRDV5Postrelační databázeZáZkKolář DušanFIT
PSIV6Počítačové sítě a komunikační protokolyZkŠvéda MiroslavFIT
SCSV6Styk člověk - strojZkZemčík PavelFIT

Stupeň 2, ročník 3, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
DPIP10Diplomový projektRábová ZdeňkaFIT
TI2PVM6Teoretická informatika 2ZkČeška MilanFIT
AMCV6Aplikované mikropočítačeZkSchwarz JosefFIT
APPV6Moderní aplikace počítačůZkKunovský JiříFIT
BKRV6Bezpečnost a kryptografieZkHanáček PetrFIT
CZRV5Číslicové zpracování řečiZkČernocký JanFIT
DIAV6Diagnostika a bezpečné systémy (*)ZáZkDrábek VladimírFIT
EVAV5Aplikované evoluční algoritmyZkSchwarz JosefFIT
FLPV5Funkcionální a logické programováníZáZkKolář DušanFIT
KPAV5Komunikace v počítačových aplikacíchZkŠvéda MiroslavFIT
MUMV5MultimédiaZkZemčík PavelFIT
OMPV6Objektově orientované modelování a prototypováníZáZkJanoušek VladimírFIT
OS2V6Operační systémy 2ZkLampa PetrFIT
POGV7Počítačová grafikaZkZemčík PavelFIT
RPSV6Řízení projektů systémů založených na počítačíchZkKreslíková JitkaFIT
SOPV6Systémy odolné proti poruchámZáZkDrábek VladimírFIT

Libovolný ročník, semestr zimní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
DEJPVH3Vybrané kapitoly z dějin (*)Klapetek MilanCEVAPO
ENVPVH3Evropa mezi náboženstvím a vědou (*)Klapetek MilanCEVAPO
FIKPVH3Filozofie a kultura (*)Klapetek MilanCEVAPO
FITPVH3Dějiny a filozofie techniky (*)Klapetek MilanCEVAPO
RYCPVH3Rychločtení: zvyšování rychlosti čtení a chápání textu (*)Klapetek MilanCEVAPO
SEMPVH3Sebevláda, sebepoznání, motivace (*)Klapetek MilanCEVAPO
TMAPVH3Timemanagement (*)Klapetek MilanCEVAPO
JA1PVJ5Angličtina: přípravný kurs pro mezinárodní zkoušku CFC 1/2 (*)Matoušková JanaFEKT
JA2PVJ3Angličtina: efektivní čtení anglických textů 1/2Borecká MarcelaFEKT
JA3PVJ3Angličtina: konverzace 1/2Froehling Kenneth A.FEKT
JA4PVJ3Obchodní angličtina 1/2Malíková DagmarFEKT
JA7PVJ3Angličtina: nácvik poslechu 1/2 (*)Trávníček JaroslavFEKT
JA9PVJ3Profesní angličtina pro elektroinženýrství a informatiku 1/2Neuwirthová LudmilaFEKT
JH2PVJ3Angličtina: mírně pokročilí 1/2Žouželková Bartošová MarieFEKT
JH3PVJ3Angličtina: středně pokročilí 1/2Matoušková JanaFEKT
JH4PVJ3Angličtina: pokročilí 1/2Froehling Kenneth A.FEKT
JN1PVJ3Němčina: začátečníci - Grundkurs 1/2Baumgartner LadislavFEKT
JN2PVJ3Němčina: mírně pokročilí - Mittelstufe 1/2Baumgartner LadislavFEKT
JN3PVJ3Němčina: středně pokročilí - Fortgeschrittene 1/2Baumgartner LadislavFEKT
JN5PVJ3Němčina: nadstavba - Aufbaukurs 1/2Baumgartner LadislavFEKT
JN6PVJ4Přípravný kurs (1) pro všeobecnou státní zkoušku z němčiny: Staatsexamen 1/2 (*)Zavřelová DanušeFEKT
JN7PVJ5Přípravný kurs (2) pro všeobecnou státní zkoušku z němčiny: Staatsexamen 1/2 (*)Zavřelová DanušeFEKT
JN8PVJ3Odborná němčina 1/2 (*)Baumgartner LadislavFEKT
JR1PVJ3Ruština: začátečníci 1/2Baumgartnerová AlenaFEKT
JR2PVJ3Ruština: mírně pokročilí 1/2Baumgartnerová AlenaFEKT
JS1PVJ3Španělština: začátečníci 1/2Borecká MarcelaFEKT
JS2PVJ3Španělština: mírně pokročilí 1/2Borecká MarcelaFEKT
PASV5Pokročilé asembleryZkOrság FilipFIT
VYPV5Výstavba překladačů (v angličtině)ZkMeduna AlexanderFIT
EPOD2Etika podnikání (*)Pálková HelenaFEKT
TELD1Tělesná výchovaTománková KarlaCESA
ZPXD5Zahraniční odborná praxeDrábek VladimírFIT

Libovolný ročník, semestr letní

ZkrPovKrNázevUkonGarantFak.
DEJPVH3Vybrané kapitoly z dějin (*)Klapetek MilanCEVAPO
ENVPVH3Evropa mezi náboženstvím a vědou (*)Klapetek MilanCEVAPO
FIKPVH3Filozofie a kultura (*)Klapetek MilanCEVAPO
FITPVH3Dějiny a filozofie techniky (*)Klapetek MilanCEVAPO
PRMPVH3Právní minimumKlapetek MilanCEVAPO
RETPVH3RétorikaKlapetek MilanCEVAPO
RYCPVH3Rychločtení: zvyšování rychlosti čtení a chápání textu (*)Klapetek MilanCEVAPO
SEMPVH3Sebevláda, sebepoznání, motivace (*)Klapetek MilanCEVAPO
TMAPVH3Timemanagement (*)Klapetek MilanCEVAPO
JA1PVJ5Angličtina: přípravný kurs pro mezinárodní zkoušku CFC 2/2 (*)ZáZkMatoušková JanaFEKT
JA2PVJ3Angličtina: efektivní čtení anglických textů 2/2ZáZkBorecká MarcelaFEKT
JA3PVJ3Angličtina: konverzace 2/2ZáZkFroehling Kenneth A.FEKT
JA4PVJ3Obchodní angličtina 2/2ZáZkMalíková DagmarFEKT
JA7PVJ3Angličtina: nácvik poslechu 2/2 (*)ZáZkTrávníček JaroslavFEKT
JA9PVJ3Profesní angličtina pro elektroinženýrství a informatiku 2/2ZáZkNeuwirthová LudmilaFEKT
JH2PVJ3Angličtina: mírně pokročilí 2/2ZáZkŽouželková Bartošová MarieFEKT
JH3PVJ3Angličtina: středně pokročilí 2/2ZáZkMatoušková JanaFEKT
JH4PVJ3Angličtina: pokročilí 2/2ZáZkFroehling Kenneth A.FEKT
JN1PVJ3Němčina: začátečníci - Grundkurs 2/2ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JN2PVJ3Němčina: mírně pokročilí - Mittelstufe 2/2ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JN3PVJ3Němčina: středně pokročilí - Fortgeschrittene 2/2ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JN5PVJ3Němčina: nadstavba - Aufbaukurs 2/2 (*)ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JN6PVJ4Přípravný kurs (1) pro všeobecnou státní zkoušku z němčiny: Staatsexamen 1/2 (*)Zavřelová DanušeFEKT
JN7PVJ5Přípravný kurs (2) pro všeobecnou státní zkoušku z němčiny: Staatsexamen 1/2 (*)Zavřelová DanušeFEKT
JN8PVJ3Odborná němčina 2/2 (*)ZáZkBaumgartner LadislavFEKT
JR1PVJ3Ruština: začátečníci 2/2ZáZkBaumgartnerová AlenaFEKT
JR2PVJ3Ruština: mírně pokročilí 2/2ZáZkBaumgartnerová AlenaFEKT
JS1PVJ3Španělština: začátečníci 2/2ZáZkBorecká MarcelaFEKT
JS2PVJ3Španělština: mírně pokročilí 2/2ZáZkBorecká MarcelaFEKT
DAKV6Datová komunikaceZkNěmec KarelFEKT
NAVV5Návrh externích adaptérů a vestavěných systémůZkKotásek ZdeněkFIT
VKSV5Vysokorychlostní komunikační systémyZáZkŠkorpil VladislavFEKT
EPOD2Etika podnikání (*)Pálková HelenaFEKT
TELD1Tělesná výchovaTománková KarlaCESA
TEVD1Tělesná výchova (*)Tománková KarlaCESA
ZPXD5Zahraniční odborná praxeDrábek VladimírFIT
Legenda:
(*):Předmět není v akademickém roce 2005/2006 otevřen
Ukon:Způsob zakončení předmětu: Zk - zkouška, Za - zápočet, Klz - klas. zápočet, Kol - Kolokvium
Pov:P - povinný, PV - povinně volitelný, D - doporučený, V - volitelný

Skupiny povinně volitelných předmětů

ZkrMin. předmětůMax. předmětůMin.kredPřes jakoPředmětyNázev
PVH142DDEJ, ENV, FIK, FIT, PRM, RET, RYC, SEM, TMAHumanitní předmět VTI
PVJ148DJA1, JA2, JA3, JA4, JA7, JA9, JH2, JH3, JH4, JN1, JN2, JN3, JN5, JN6, JN7, JN8, JR1, JR2, JS1, JS2Jazyk
PVM144VSEN, TI2Matematický předmět 2. stupně
Pokud je povoleno zapsat si více předmětů skupiny PV než je požadované minimum, pak úspěšně absolvované předměty, které překročí Min. předmětů (resp. Min.kred, pokud není 0) skupiny PV, budou studentovi zařazeny jako předměty povinnosti Přes jako.

Vaše IPv4 adresa: 54.161.71.87
Přepnout na IPv6 spojení

DNSSEC [dnssec]