Rozvrh pro zimní semestr
akademického roku 2017/2018

Právě probíhá v areálu Božetěchova:

přednáška10:00 - 11:50A112EIPEkonomie informačních produktů
ostatní11:00 - 11:50A211 meeting Testos
ostatní10:00 - 11:50C209 Centrála cestovního ruchu
laboratorní cvičení08:00 - 11:50C304CCSPokročilý návrh a zabezpečení podnikových sítí
přednáška11:00 - 13:50D0206ZZNZískávání znalostí z databází
přednáška10:00 - 11:50G202ININávrh a implementace IT služeb
počítačové cvičení10:00 - 11:50L306IMPMikroprocesorové a vestavěné systémy
přednáška09:00 - 11:50L314PGRePočítačová grafika
ostatní10:00 - 11:50L321 schůzka ASICentrum
počítačové cvičení10:00 - 11:50M103ILIPokročilá témata administrace operačního systému Linux
počítačové cvičení11:00 - 12:50N103IZPZáklady programování
počítačové cvičení11:00 - 12:50N104IZPZáklady programování
počítačové cvičení11:00 - 12:50N105IZPZáklady programování
ostatní09:00 - 12:50N203 U3V
počítačové cvičení10:00 - 11:50N204ITUTvorba uživatelských rozhraní
počítačové cvičení10:00 - 11:50N205ITUTvorba uživatelských rozhraní
ostatní07:00 - 21:50O105 experiment ARTable
laboratorní cvičení10:00 - 11:50O203I2CTechnologie sítí LAN a WAN (CCNA3+4)
počítačové cvičení10:00 - 11:50O204ACHArchitektura procesorů
laboratorní cvičení10:00 - 11:50O205ISASíťové aplikace a správa sítí
ostatní10:00 - 11:50Q322 CZ.NIC
ostatní11:00 - 12:50S206 CESNET
ostatní09:00 - 12:50S207 Codasip

Přednáškové skupiny

1BIA1.ročníkBakalář informační technologie
1BIB1.ročníkBakalář informační technologie
2BIA2.ročníkBakalář informační technologie
2BIB2.ročníkBakalář informační technologie
3BIT3.ročníkBakalář informační technologie
1MIT1.ročníkMagistr informační technologie
2MIT2.ročníkMagistr informační technologie
1DVIvšechny ročníkyDoktorandi
INTEvšechny ročníkyZahraniční studenti
FITvšechny ročníkyRezervace FIT
U3Vvšechny ročníkyUniverzita 3.věku

Místnosti areálu Božetěchova

A112Posluchárna 641. podlaží, 64 míst
A113Posluchárna 641. podlaží, 64 míst
A211Obhajovací laboratoř2. podlaží, 8 míst
A218Seminární místnost2. podlaží, 20 míst
C127.1Seminární místnost 21. podlaží, 6 míst
C128Seminární místnost 11. podlaží, 8 míst
C209Zasedací místnost2. podlaží, 30 míst
C211Obhajovací laboratoř2. podlaží, 7 míst
C228Seminární místnost2. podlaží, 24 míst
C236Obhajovací laboratoř2. podlaží, 15 míst
C304Laboratoř Cisco3. podlaží, 20 míst
D0206Posluchárna 154-2. podlaží, 154 míst
D0207Posluchárna 90-2. podlaží, 90 míst
D105Posluchárna 3001. podlaží, 300 míst
E104Posluchárna 721. podlaží, 72 míst
E105Posluchárna 721. podlaží, 72 míst
E112Posluchárna 1561. podlaží, 156 míst
G108Zasedací místnost1. podlaží, 50 míst
G202Posluchárna 802. podlaží, 80 míst
L116Zasedací místnost CVT1. podlaží, 24 míst
L118Videokonferenční místnost1. podlaží, 8 míst
L220Zasedací místnost UPGM2. podlaží, 16 míst
L304Seminární učebna3. podlaží, 12 míst
L305Laboratoř konstrukce PC3. podlaží, 20 míst
L306Laboratoř aplikovaných mikrokontrolérů3. podlaží, 20 míst
L311Laboratoř rekonfigurovatelného hardware3. podlaží, 20 míst
L314Seminární učebna3. podlaží, 20 míst
L321Zasedací místnost UPSY3. podlaží, 16 míst
M103Počítačová laboratoř1. podlaží, 20 míst
N103Počítačová laboratoř1. podlaží, 20 míst
N104Počítačová laboratoř1. podlaží, 20 míst
N105Počítačová laboratoř1. podlaží, 20 míst
N203Počítačová laboratoř2. podlaží, 20 míst
N204Počítačová laboratoř2. podlaží, 20 míst
N205Počítačová laboratoř2. podlaží, 20 míst
O105Robotická laboratoř1. podlaží, 20 míst
O203Laboratoř Cisco2. podlaží, 20 míst
O204Laboratoř 3D grafiky2. podlaží, 20 míst
O205Síťová laboratoř2. podlaží, 20 míst
P108Studentsko-akademická seminárka1. podlaží, 70 míst
Q322Konferenční místnost3. podlaží, 10 míst
R211Malý sál2. podlaží, 50 míst
S206Zasedací místnost2. podlaží, 20 míst
S207Jednací místnost2. podlaží, 10 míst
S214Laboratoř biometrických systémů2. podlaží, 20 míst