Ústav informačních systémů

Knihovna softwarových modulů a firmware SDM pro filtraci sítového provozu na úrovni aplikačních protokolů pomocí FPGA SoC

Autoři:Polčák Libor, Franková Barbora, Kekely Lukáš, Vrána Roman, Dražil Jan
Typ:software
Vznik:2017
Licence:vyžadována - placená
Soubory: 
+Typ Jméno Název Vel. Poslední změna
iconleaflet2017.pdf519 KB2017-11-14 14:39:39
^ Vybrat vše
S vybranými:
Klíčová slova:Analýza síťového provozu, analýza aplikačních protokolů, softwarově definovaný monitoring, zákonné odposlechy.
Popis:
Tento softwarový balíček obsahuje knihovnu softwarových modulů určených pro rychlé rozpoznání aplikačního protokolu a komunikujících uživatelů - podporovány jsou protokoly SMTP, SIP, FTP, POP3 a IMAP. Knihovna má definované rozhraní umožňující snadné přidání dalších protokolů.

Tuto knihovnu využívá software pro softwarově definované monitorování (SDM) toků přenášených počítačovými sítěmi. Software umožňuje ovládání filtru v FPGA pomocí knihovny libsp1flt, která je součástí balíčku.

Další informace o softwarovém balíčku jsou součástí dokumentu "Specifikace modulů pro analýzu a filtraci aplikačních protokolů" vytvořeného projektem "Sondy pro analýzu a filtraci provozu na úrovni aplikačních protokolů".
Umístění:
http://www.fit.vutbr.cz/~ipolcak/prods.php?id=535&notitle=1
Výzkumné skupiny:
Pracoviště:
Licenční podmínky:
Software je šířen v souladu s licenční politikou projektu Sondy pro analýzu a filtraci provozu na úrovni aplikačních protokolů, MV, VI20152019001.

Vaše IPv4 adresa: 34.204.179.0
Přepnout na https