Ústav informačních systémů

Distribuovaný repositář digitálních forenzních dat

Autoři:Josefík Martin, Rychlý Marek
Typ:software
Vznik:2018
Licence:podle podmínek
Soubory: 
+Typ Jméno Název Vel. Poslední změna
icondist-forensic-digital-data-repo-ec4bddf294e455917f0bbb595bd90b4d20f54d38.zip12,5 MB2018-12-21 22:12:12
^ Vybrat vše
S vybranými:
Klíčová slova:big data, forenzní analýza digitálních dat, kafka, hdfs, cassandra, mongodb
Popis:
Distribuované úložiště pro digitální forenzní data s repozitářem dat a metadat, API pro dotazy a příchozí/odchozí data, indexováním, plug-in systémem pro dosud nepodporované typy dat atd. Projekt se skládá ze čtyř komponent: komunikační modul založený na Apache Kafka; module pro persistenci, tj. trvalé úložiště, založený na Apache Cassandra pro data a MongoDB pro metadata; modul distribuovaného repositáře (repozitářový server); a modul demo klienta repozitáře, který produkuje a do repositáže ukládá PCAP data.
Umístění:
https://gitlab.com/rychly-edu/theses/dist-forensic-digital-data-repo
Výzkumné skupiny:
Pracoviště:
Licenční podmínky:
Copyright 2018 Martin Josefík a Marek Rychly

Dílo je pod licencí Apache verze 2.0 ("Licence"); toto dílo můžete používat pouze v souladu s licencí. Kopii licence můžete získat na adrese http://www.apache.org/licenses/LICENSE-2.0

Není-li to vyžadováno platnými právními předpisy nebo písemně odsouhlaseno, software distribuovaný na základě licence je distribuován tzv. "as is", tj. BEZ ZÁRUK NEBO PODMÍNEK JAKÉHOKOLI DRUHU, ať již výslovných nebo implicitních. Vizte odkazované znění licence pro konkrétní jazyk, která přesněji upravuje oprávnění a omezení.

Vaše IPv4 adresa: 34.204.179.0
Přepnout na https