Ing. Václav Šimek

2017Infrastruktura pro moderní studium IT, EU - OP VVV PO2 ERDF výzva pro vysoké školy, 2017-2022, řešení
Řešitel: Růžička Richard
 Moderní a otevřené studium techniky (MOST), EU - OP VVV PO2 ESF výzva pro vysoké školy, 2017-2022, řešení
Řešitel: Růžička Richard
 Pokročilé paralelní a vestavěné počítačové systémy, VUT v Brně - Vnitřní projekty VUT, FIT-S-17-3994, 2017-2019, řešení
Řešitel: Sekanina Lukáš
Spoluřešitelé: Bartoš Václav, Bidlo Michal, Budiský Jakub, Crha Adam, Čekan Ondřej, Čudová Marta, Dobai Roland, Fučík Otto, Fukač Tomáš, Grochol David, Hrbáček Radek, Husa Jakub, Hyrš Martin, Jaroš Jiří, Kekely Lukáš, Kekely Michal, Kešner Filip, Kidoň Marek, Kořenek Jan, Krčma Martin, Krobot Pavel, Kučera Jan, Lojda Jakub, Martínek Tomáš, Matoušek Denis, Matoušek Jiří, Mrázek Vojtěch, Nevoral Jan, Nikl Vojtěch, Pánek Richard, Podivínský Jakub, Riša Michal, Růžička Richard, Strnadel Josef, Szurman Karel, Šimek Václav, Vašíček Zdeněk, Vaverka Filip, Viktorin Jan, Vrána Roman, Wiglasz Michal, Wrona Jan, Zachariášová Marcela
2016IT4Innovations excellence in science, MŠMT ČR - Národní program udržitelnosti II, LQ1602, 2016-2020, řešení
Řešitel: Hruška Tomáš
2014Architektury paralelních a vestavěných počítačových systémů, VUT v Brně - Vnitřní projekty VUT, FIT-S-14-2297, 2014-2016, ukončen
Řešitel: Sekanina Lukáš
Spoluřešitelé: Bartoš Václav, Bidlo Michal, Crha Adam, Čekan Ondřej, Dobai Roland, Drábek Vladimír, Drahošová Michaela, Dvořák Milan, Dvořák Václav, Fučík Otto, Grochol David, Hrbáček Radek, Hyrš Martin, Jaroš Jiří, Kadlček Filip, Kekely Lukáš, Kešner Filip, Kořenek Jan, Košař Vlastimil, Kováčik Michal, Krčma Martin, Krobot Pavel, Lojda Jakub, Martínek Tomáš, Matoušek Denis, Matoušek Jiří, Mičulka Lukáš, Minařík Miloš, Mrázek Vojtěch, Nevoral Jan, Nikl Vojtěch, Petrlík Jiří, Podivínský Jakub, Riša Michal, Růžička Richard, Schwarz Josef, Strnadel Josef, Szurman Karel, Šimek Václav, Tesař Radek, Tříska Vít, Vašíček Zdeněk, Vaverka Filip, Viktorin Jan, Wiglasz Michal, Zachariášová Marcela, Zamba Martin, Záň Drahoslav
 Nekonvenční návrhové techniky pro číslicové obvody s vlastní rekonfigurací: od materiálů k implementaci, MŠMT ČR - COST CZ (2011-2017), LD14055, 2014-2017, ukončen
Řešitel: Růžička Richard
Spoluřešitelé: Crha Adam, Nevoral Jan, Strnadel Josef, Šimek Václav, Tesař Radek
2012Evoluční návrh řízení v aeroservoelastickém jevu, MŠMT ČR - Šestý rámcový program Evropského společenství pro výzkum, technický rozvoj a demonstrační činnosti, 7AMB12DE004, 2012-2013, ukončen
Řešitel: Chudý Peter
Spoluřešitelé: Holzapfel Florian
 Inovace a tvorba nových laboratorních úloh pro podporu výuky v hardwarově orientovaných předmětech, FRVŠ MŠMT - Fond rozvoje vysokých škol (FRVŠ), FR1224/2012/G1, 2012, ukončen
Řešitel: Bartoš Pavel
Spoluřešitelé: Kotásek Zdeněk, Šimek Václav
 Multimediální laboratoř pro návrh pokročilých integrovaných systémů, FRVŠ MŠMT - Fond rozvoje vysokých škol (FRVŠ), FR1558/2012/Aa, 2012, ukončen
Řešitel: Chudý Peter
Spoluřešitelé: Růžička Richard, Šimek Václav
2011Centrum excelence IT4Innovations, MŠMT ČR - Operační program Výzkum a vývoj pro inovace, ED1.1.00/02.0070, 2011-2015, ukončen
Řešitel: Hruška Tomáš, Vondrák Ivo
Spoluřešitelé: Černocký Jan, Češka Milan, Drahanský Martin, Fučík Otto, Hanáček Petr, Herout Adam, Kotásek Zdeněk, Meduna Alexander, Sekanina Lukáš, Smrž Pavel, Švéda Miroslav, Vojnar Tomáš, Zemčík Pavel, Zendulka Jaroslav
 Pokročilé bezpečné, spolehlivé a adaptivní IT, VUT v Brně, FIT-S-11-1, 2011-2013, ukončen
Řešitel: Sekanina Lukáš
Spoluřešitelé: Barabas Maroš, Bartoš Pavel, Bidlo Michal, Češka Milan, Dittrich Petr, Dluhoš Ondřej, Doležel Michal, Drábek Vladimír, Drahanský Martin, Drozd Michal, Dudka Kamil, Dudka Vendula, Dvořák Radim, Fajkus Jan, Fiedor Jan, Fučík Otto, Gach Marek, Grégr Matěj, Hájek Josef, Halfar Patrik, Henzl Martin, Herman David, Horáček Jan, Hrubý Martin, Janoušek Vladimír, Jurnečka Peter, Kačic Matej, Kadák Michal, Kadlček Filip, Kajan Michal, Kaštil Jan, Kněžík Jan, Kočí Radek, Konečný Filip, Korček Pavol, Kořenek Jan, Košař Vlastimil, Kreslíková Jitka, Křena Bohuslav, Kubát David, Kunovský Jiří, Lengál Ondřej, Letko Zdeněk, Lodrová Dana, Malačka Ondřej, Martínek Tomáš, Marvan Aleš, Matoušek Petr, Mičulka Lukáš, Michlovský Zbyněk, Minárik Michal, Minařík Miloš, Müller Petr, Nagy Jan, Novotňák Jiří, Novotný Tomáš, Očenášek Pavel, Orság Filip, Peringer Petr, Peterka Ondřej, Polčák Libor, Pospíchal Petr, Prívozník Michal, Puš Viktor, Ráb Jaroslav, Rogalewicz Adam, Růžička Richard, Ryšavý Ondřej, Schwarz Josef, Smrčka Aleš, Strnadel Josef, Stružka Jaroslav, Szöllös Alexandr, Šimáček Jiří, Šimek Václav, Švéda Miroslav, Tomec Martin, Trchalík Roman, Tříska Vít, Valenta Václav, Váňa Jan, Vašíček Zdeněk, Veselý Vladimír, Vojnar Tomáš, Zadina Martin, Zbořil František, Zbořil František V., Žádník Martin, Žák Jakub, Žaloudek Luděk
2010Bezpečné, spolehlivé a adaptivní počítačové systémy, VUT v Brně, FIT-S-10-1, 2010, ukončen
Řešitel: Sekanina Lukáš
Spoluřešitelé: Bartoš Pavel, Češka Milan, Drábek Vladimír, Drahanský Martin, Dudka Kamil, Dvořák Radim, Dvořák Václav, Fiedor Jan, Gach Marek, Grégr Matěj, Holík Lukáš, Hrubý Martin, Hýsek Jiří, Janoušek Vladimír, Kajan Michal, Kaštil Jan, Kaštovský Petr, Kočí Radek, Konečný Filip, Korček Pavol, Kořenek Jan, Kraus Michal, Kreslíková Jitka, Křena Bohuslav, Křivánek Jan, Kunovský Jiří, Letko Zdeněk, Malinka Kamil, Martínek Tomáš, Matoušek Petr, Michlovský Zbyněk, Mikušek Petr, Nagy Jan, Orság Filip, Peterka Ondřej, Polóni Pavol, Pospíchal Petr, Puš Viktor, Ráb Jaroslav, Růžička Richard, Ryšavý Ondřej, Samek Jan, Sedláčková Jana, Sehnalová Pavla, Schäfer Jiří, Schwarz Josef, Slaný Karel, Slinták Jiří, Straka Martin, Strnadel Josef, Svojanovský Petr, Šátek Václav, Šimáček Jiří, Šimek Václav, Švéda Miroslav, Trchalík Roman, Vašíček Zdeněk, Veselý Vladimír, Vojnar Tomáš, Zadina Martin, Zbořil František, Zbořil František V., Žádník Martin, Žaloudek Luděk
 Laboratoř pro návrh a prototypovou realizaci pokročilých elektronických systémů, FRVŠ MŠMT - Fond rozvoje vysokých škol (FRVŠ), FR2789/2010/Aa, 2010, ukončen
Řešitel: Růžička Richard
Spoluřešitelé: Strnadel Josef, Šimek Václav
 Natural computing na nekonvenčních platformách, GAČR - Standardní projekty, GAP103/10/1517, 2010-2013, ukončen
Řešitel: Sekanina Lukáš
Spoluřešitelé: Bidlo Michal, Dobai Roland, Dvořák Václav, Jaroš Jiří, Růžička Richard, Schwarz Josef
 Podpora výuky hardwaru s využitím platformy FITkit, FRVŠ MŠMT - Fond rozvoje vysokých škol (FRVŠ), FR2826/2010/G1, 2010, ukončen
Řešitel: Šimek Václav
Spoluřešitelé: Bidlo Michal, Fiala Jiří
 eSonia - eSonia - Embedded Service Oriented Monitoring, Diagnostics and Control: Towards the Asset-aware and Self-Recovery Factory, Artemis JU - Společné technologické iniciativy, 100223, 2010-2013, ukončen
Řešitel: Smrž Pavel
Spoluřešitelé: Zemčík Pavel
2008IBM Faculty Award 2009, IBM, 2008-2009, ukončen
Řešitel: Drábek Vladimír
Spoluřešitelé: Šimek Václav
 Inovace předmětů strukturovaného studia zaměřených na technické vybavení počítačů, FRVŠ MŠMT, FR1413/2008/F1, 2008, ukončen
Řešitel: Kotásek Zdeněk
Spoluřešitelé: Straka Martin, Šimek Václav
2007Návrh a obvodová realizace zařízení pro automatické generování patentovatelných invencí, GAČR, GA102/07/0850, 2007-2009, ukončen
Řešitel: Sekanina Lukáš
Spoluřešitelé: Bidlo Michal, Čapka Ladislav, Dvořák Václav, Gajda Zbyšek, Jaroš Jiří, Kobliha Miloš, Martínek Tomáš, Mikušek Petr, Schwarz Josef, Slaný Karel, Šimek Václav, Vašíček Zdeněk, Žaloudek Luděk

Vaše IPv4 adresa: 54.167.196.208
Přepnout na IPv6 spojení

DNSSEC [dnssec]