Uznání a ocenění

| 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Mrázek Vojtěch
Best PhD forum award (VLSI-SOC 2018)
Příspěvek Evolutionary Algorithms in Synthesis of Approximate Circuits prezentovaný v rámci 26. ročníku konference  IFIP/IEEE International Conference on Very Large Scale Integration (VLSI-SOC), která se konala v říjnu v italské Veroně, byl oceněn cenou Best PhD forum Award.
Kekely Lukáš
Kekely Michal
Kořenek Jan
Best Student Paper Award (DSD 2018)
Příspěvek Memory Aware Packet Matching Architecture for High-Speed Networks prezentovaný v rámci 21. ročníku konference Euromicro Conference on Digital System Design (DSD), která se konala v srpnu v Praze, byl oceněn cenou Best Student Paper Award.
Fiedor Jan
Mužikovská Monika
Smrčka Aleš
Vašíček Ondřej
Vojnar Tomáš
Best Tool Demonstration Award ISSTA 2018
Ocenění za nejlepší příspěvek v kategorii demonstrace nástrojů na konferenci ISSTA 2018.
Češka Milan
Matyáš Jiří
Mrázek Vojtěch
Sekanina Lukáš
Vašíček Zdeněk
Vojnar Tomáš
Bronzová medaile v soutěži Human competitive awards in genetic and evolutionary computation (Humies)
Výzkumníci z FIT (Zdeněk Vašíček, Vojtěch Mrázek a Lukáš Sekanina z EHW@FIT a Milan Češka, Jiří Matyáš a Tomáš Vojnar z VeriFIT) získali 19. července 2018 bronzovou medaili na čtrnáctém ročníku mezinárodní soutěže Human Competitive Awards in Genetic and Evolutionary Computation (Humies), která se koná v rámci prestižní konference Genetic and Evolutionary Computation Conference (GECCO), které se letos v Kjótu (JP) zúčastnilo téměř 700 vědců. Práci zaměřující se na aproximaci velkých aritmetických obvodů se podařilo obstát v náročné konkurenci 16-ti velmi kvalitních příspěvků.
Dražil Jan
Fukač Tomáš
Kekely Lukáš
Korček Pavol
Kořenek Jan
Košař Vlastimil
Polčák Libor
Cena ministra vnitra za mimořádné výsledky v oblasti bezpečnostního výzkumu
Cena je udělována za mimořádné výsledky v oblasti bezpečnostního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací dosažené fyzickou osobou nebo členy řešitelského týmu. Podmínkou je, aby výsledky byly financovány na základě účelové nebo institucionální podpory poskytnuté Ministerstvem vnitra. V roce 2018 tuto prestižní cenu získal tým z FIT VUT v Brně za výsledky v projektu Sondy pro analýzu a filtraci provozu na úrovni aplikačních protokolů.
Kekely Lukáš
Kořenek Jan
Cena Wernera von Siemens 2017
Tradiční soutěž nejlepších mladých mozků se konala ve spolupráci s předními českými univerzitami a Akademií věd ČR, pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy a ministra průmyslu a obchodu.

Společnost Siemens ocenila  talentované studenty, mladé vědce a vysokoškolské pedagogy.

Třetí místo v kategorii nejlepší disertační práce získal Ing. Lukáš Kekely, Ph.D. (FIT VUT v Brně) s prací: Software-Controlled Network Traffic Monitoring. Oceněn byl i jeho školitel Ing. Jan Kořenek, Ph.D.

Marušiak Martin
Mužikovská Monika
Cena Zdeny Rábové
Cena se uděluje za vynikající studijní výsledky, za vynikající tvůrčí aktivity nebo za jiné vynikající aktivity mimořádně zvyšující prestiž Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Cena obsahuje: diplom označený jako "Cena Zdeny Rábové", obsahující jméno studenta/studentky a oblast aktivity, za níž byla cena udělena, mimořádné stipendium ve výši 15.000 Kč, zveřejnění na internetové stránce fakulty.
Cox Ben T.
Dantuma Maura
Jaroš Jiří
Lucka Felix
Manohar Srirang
Treeby Bradley E.
Excellent Poster Presentation Award, Ultrasonics 2018
Cena za nejlepší poster "Signal Frequency Content and Appearance of Tumors in Photoacoustic Breast Tomography: A Simulation" autorů M. Dantuma , F. Lucka , B. Treeby , J. Jaros , B. Cox and S. Manohar na konferenci Ultrasonics 2018. 
Drahanský Martin
Medaile III. stupně
Medaile III. stupně ředitele Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje za dlouhodobou nadstandardní a vynikající spolupráci se Službou kriminální policie a vyšetřování KŘP JmK
Jaroš Jiří
Kadlubiak Kristián
Treeby Bradley E.
Research Poster Award ISC 2018
Ocenenie za najlepsi poster v kategorii HPC aplikacie na konferencii ISC 2018
 
Research Poster Award ISC 2018
Ocenenie za najlepsi poster v kategorii HPC aplikacie na konferencii ISC 2018
Holík Lukáš
Stříbrná medaile rektora VUT v Brně
Stříbrná medaile rektora VUT za dlouhodobě výborné výzkumné výsledky na Fakultě informačních technologií.
Smrčka Aleš
Vítěz v anketě o nejlepšího pedagoga v bakalářském studiu
Vítěz v anketě o nejlepšího pedagoga podle hodnocení studentů VUT v kategorii bakalářského studia.
Vojnar Tomáš
Vítěz v anketě o nejlepšího pedagoga v navazujícícm magisterském studiu
Vítěz v anketě o nejlepšího pedagoga podle hodnocení studentů VUT v kategorii navazujícího magisterského studia.

Vaše IPv4 adresa: 35.173.234.237