Úvod

Vítejte na internetových stránkách 14. ročníku semináře PAD - Počítačové architektury a diagnostika.

Semináře PAD pokračují v tradici seminářů konaných v 80. letech pod názvem "Diagnostika mikroprocesorů", jejichž vůdčí osobností byl dnes již zesnulý prof. Ing. Jan Hlavička, DrSc.

V tomto roce je pořadatelem semináře PAD Fakulta informačních technologií Vysokého učení technického v Brně, a proto se letošní ročník uskuteční v malebném prostředí Jižní Moravy, přesněji na území Svobodné spolkové republiku Kraví Hora v Bořeticích. Hotel Kraví hora sousedí se starobylými sklepy, je obklopen přírodou a nabízí nádherný výhled. Je vynikajícím výchozím bodem pro poznávání Modrých hor i okolí a protíná se tu několik cyklostezek. Vybavení pokojů je velmi komfortní a uspokojí i náročné hosty.

Cílem semináře je vytvořit neformální prostředí, kde budou doktorandi informovat o výsledcích své výzkumné činnosti v doktorském studiu formou recenzovaného příspěvku publikovaného ve sborníku a ústní prezentace. Po prezentaci následuje tvůrčí diskuze s fórem školitelů a doktorandů. Diskusi vede recenzent příspěvku.

Doktorand získává zpětnou vazbu ke své práci. Samozřejmostí je možnost navázání neformálních i profesionálních vztahů s kolegy z jednotlivých pracovišť ČR a SR.

Nejlepší práce v každém ročníku doktorského studia může programový výbor ohodnotit udělením "Ceny prof. Jana Hlavičky za vynikající výsledky v doktorském studiu".

Těšíme se na Vaši účast.

Organizační­ výbor PAD 2016