Homecoming 2017

Homecoming 2017, CZ
kulturní akce, událost

Fakulta informačních technologií VUT v Brně zve své čerstvé absolventy na setkání Homecoming 2017, které se uskuteční v pátek 6. 10. 2017 od 17:30 v areálu fakulty na ulici Božetěchova 2. Přijďte se potkat s bývalými spolužáky a učiteli, sdílet své čerstvé zkušenosti z praxe, navázat nové profesní kontakty, zjistit možnosti další spolupráce s univerzitou atd.

Po oficiálním zahájení a uvítacím přípitku v 17:30Restauraci (P108), Vám představíme vybrané výsledky výzkumu a vývoje na FIT formou demonstrátorů a ukázek v nové galerii Showroom. Společný program bude zakončen prohlídkou historických sklepů. Navázat můžete posezením v prostorách Restaurace s drobným občerstvením či v kavárně Ventana nebo další prohlídkou v rámci Noci vědců 2017, která se koná od 18:00.

Absolventům, kteří si stihli objednat absolventské karty ještě v září, je předáme na společném setkání. Pokud jste si kartu ještě neobjednali a máte o ni zájem, registrovat se můžete v průběhu celého roku ZDE, kartu si pak můžete vyzvednout na fakultě nebo Vám ji rádi pošleme poštou.

Událost sdílejte také na Facebooku.

Přijďte na svoji Alma mater, jste vždy vítaní.