Event Details

Konzultace pro zájemce o podnikání v IT

- Konzultace v podnikání

Place
FIT VUT v Brně, Božetěchova 2, Brno, Božetěchova 2, 612 00 Brno, CZ
Organiser
Type
seminar
Access
free
Description

Ve spolupráci s JIC (Jihomoravské inovační centrum) Vám fakulta nabízí zdarma konzultace s lidmi z praxe v oblasti rozjezdu vlastního podnikání, přerodu Vašeho nápadu do úspěšného podniku, rizik spojených s podnikáním apod.

• Zvažujete začít vlastní podnikání?
  • Přemýšlíte nad tím, co to obnáší?
  • Máte nápad, který zvažujete rozjet?
  • Chcete zjistit, jaké možnosti podpory máte jak na FIT, tak i jinde, a jak je využít?

Konzultujte Vaše nápady.

Přijďte na některý z pravidelných konzultačních bloků s lidmi z JIC, kteří Vám na tyto otázky odpoví a pomohou si vyjasnit další kroky k Vašemu podnikání.

Konzultaci v daném termínu si předem rezervujte emailem s panem Krmíčkem. Termíny:

• středa 10.10. 17:00
  • středa 24.10. 17:00
  • středa 7.11. 17:00
  • středa 28.11. 17:00
  • středa 12.12. 17:00
  • středa 9.1. 17:00
  • středa 23.1. 17:00
  • další termíny budou postupně zveřejňovány

Předem domluvené konzultace se budou konat v zasedací místnosti S206.

Fakulta Vám dále nabízí pracovat na svém nápadu v rámci studia v kurzu Start-up@FIT 2018, kde můžete v průběhu roku pracovat na svém projektu a dále rozvíjet své dovednosti.